EN

Mesaj

Mesaj

Saygıdeğer üyelerimiz ve Kayserili hemşerilerim.

İki dönemdir Meclis Başkanı olarak görev yaptığım Kayseri Ticaret Borsasının 2018 yılı Nisan ayında yapılan seçimlerinde siz değerli üyelerimizin oyları ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildim.

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın desteği ile Borsamızı daha ileri bir seviyeye taşıma, dinamik ve yenilikçi çalışmalar yapma adına büyük bir sorumluluğu üstlendiğimin farkındayım.

Meclisimizdeki ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızla beraber, yeni bir vizyonla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Üretken, rekabetçi, yurt içi-dışı pazarlarda daha çok söz sahibi olan bir Kayseri’yi hep beraber bu hedefe ulaştırmak için gayret göstermeliyiz.

Köklü bir geçmişi ve kurumsal bir yapısı olan Borsamızın üyeleri olan siz değerli işadamlarımızın sorunlarını çözme, sizlerin küresel pazarda rekabet şansınızı arttırma adına birçok projemiz var. Bu anlamda çalışmalar yapmak en temel görevimdir.

Çatı kuruluşumuz TOBB bünyesinde de çözümler üretmeye, etkili ve sonuç alıcı işbirlikleri bizim için çok önemli. TOBB’un 74. Genel Kurulu’nda TOBB Ticaret Borsaları Konseyine seçildim. Bunu Borsamız adına gurur verici buluyorum. Konsey Üyesi arkadaşlarımızla TOBB çatısı altında verimli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

Bununla birlikte ilimizin sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini destekleme adına her türlü çalışmanın içerisinde yer alacağız. Kaysermizin “ Marka” bir şehir olma yolunda ilerlediği bu dönemlerde Yönetim Kurulu, Meclisimiz ve tüm personellerimizle, kısacası tüm Kayseri Ticaret Borsası ailesi olarak tüm gücümüzle çalışacağımıza inancım tamdır.

Bu vesile ile yeni bir dönemin Borsamız üyelerine ve şehrimize hayırlı olmasını dilerim.

Recep Bağlamış
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

E-Bülten Abone Ol İlk Sen Haberdar Ol